Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Konec školního roku 24. 6. 2022 
Konec školního roku je tady a tak vás všechny zveme na tradiční pasování předškoláků. Uskuteční se ve středu 29.6., kdy bychom kolem 16:30 slavnostně popřáli předškolákům, předtím se můžete podívat na naší výstavu a tradiční prohlídku školy a po té vás zveme na zahradní párty. Nějaké občerstvení připravíme, něco donesete vy a bude to tradičně velké, krásné, milé a letní. Těšíme se na vás.
Den otců 18. 6. 2022 
V týdnu jsme vyráběli dárky pro tatínky ke Dni otců, tak doufáme, že se dostaly kam měly. Dětem se totiž moc líbily, tak si nejsem úplně jistá, že se panáčků vzdaly :-)
Zase doma 11. 6. 2022 
Škola v přírodě se vydařila po všech stránkách, my jsme opět doma a těšíme se, co nového nás čeká. Doufáme, že děti doma vyprávěly o všech zážitcích, možná byly trochu víc unavené, však toho všeho bylo až dost. A ani ve školce se nezahálelo. Kromě pestré činnosti, kterou zůstavší kolegyně dětem připravily, se na zahradě objevil nový hrací koutek. Bude sloužit ke stavění a k polytechnické výchově a možná i k něčemu dalšímu, uvidíme, co děti vymyslí.
NEDĚLE 3. 6. 2022 
Neděle je dnem odjezdu na školu v přírodě. Dobře se zabalte, vezměte sebou super náladu a ve 14:00 se na vás těšíme.
POZOR 18. 5. 2022 
Vzhledem k vašemu nulovému zájmu o provoz bude škola od pondělí 4. 7. 2022 do středy 6. 7. 2022 UZAVŘENA. Ve čtvrtek 7. 7. se sejdeme normálně. Jedná se vlastně pouze o pondělí, protože v úterý a středu jsou státní svátky a vy všichni si budete užívat dlouhého volna a jsme moc rády, že se k vám můžeme přidat i my, děkujeme.
Kalendář akcí 28. 8. 2021 
V sekci Kalendář akcí už máte nějaké školkové akce, ale také třeba kdy bude škola otevřená o Vánocích či letních prázdninám. Nakoukněte. A pro ty, co ještě neznají: když je ikonka Kalendář akcí červená, znamená to, že tam přibylo něco nového, co byste rozhodně měli vědět.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI