Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Státní svátek a zavřená školka 22. 10. 2021 
V pátek 29. 10,, tedy den po státním svátku se nám přihlásilo naprosté minimum dětí. Rozhodli jsme se tedy, že vzhledem k ekonomické, rýmové i zvracecí náročnosti posledních dnů, že na ten den školu UZAVŘEME. Uvidíme se tedy naposledy ve středu 27.10. a pak až v pondělí 1.11. Děkujeme za pochopení a užijte si podzimních "prázdnin".
Halloween 22. 10. 2021 
Tento týden jsme zakončili šlapáním zelí, tak doufáme, že vám chutnalo. příští týden zahájíme halloweenskou slavností, masky vítány.
Akce střídá akci 15. 10. 2021 
Divadlo vydařilo, pro velký úspěch si to tedy tento týden zopakujeme a to hned dvakrát. V pondělí přijede kamarádka Eva se svými zvířátky a ve středu přiletí dravci a sovy. Těšíme se. Jo a v pátek si prosím přineste zavírací sklenici, budeme ŠLAPAT ZELÍ :-)
Podzimní dny 8. 10. 2021 
Podzim nás pohltil, ale my se nedáme a využijeme všeho, co nabízí. A nezapomeňte, v pondělí nás čeká první letošní DIVADLO ve školce :-)
Svatováclavský týden 2. 10. 2021 
Týden ve znamení sv. Václava byl pestrý, milý, ale bohužel i hodně nemocný. Chodí vás málo, tak doufám, že se brzy uzdravíte a navýšíte naše počty, chybíte nám.
Pestrý týden 18. 9. 2021 
Malé děti se učí poznávat školku, procházejí si všechny prostory, dojde i na skřínky a poličky. Velkáči zase poznávají sebe, povídají si o tom, co kdo má rád, co ho baví, či naopak. A dohromady se snažíme sžít tak, aby nám tu bylo hezky a příjemně. Koukněte do fotogalerie, jak se nám to daří.
Kalendář akcí 28. 8. 2021 
V sekci Kalendář akcí už máte nějaké školkové akce, ale také třeba kdy bude škola otevřená o Vánocích či letních prázdninám. Nakoukněte. A pro ty, co ještě neznají: když je ikonka Kalendář akcí červená, znamená to, že tam přibylo něco nového, co byste rozhodně měli vědět.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI