Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

NAŘÍZENÍ VLÁDY 27. 2. 2021 
Vážení rodiče, na základě USNESENÍ VLÁDY ĆR ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření, se OMEZUJE provoz mateřských škol. Škola je tedy od 1. března 2021 UZAVŘENA. Omezení je prozatím do 21. 3. 2021. /prosím rodiče dětí IZS, kteří se do pondělí nezařídí jinak, volejte mi a pokusíme se najít řešení/ Veškeré další informace budete mít na whatsapu. Pokud byste cokoli potřebovali, volejte mi. Držme si palce, máme vás rádi, myslíme na vás a moc si přejeme tohle přežít.
Předškoláci 24. 2. 2021 24. 2. 2021 
Ve složce pro registrované jsou první témata k vašemu procvičování, týkají se tématu "moje tělo", kterému se teď budeme ve školce několik týdnů věnovat. Těšíme se na vaše kreativní fotografie. Stáhnout si nemusí jenom předškoláci :-)
KARANTÉNA 22. 2. 2021 
Od úterý 23.2. 2021 do neděle 28.2. je škola UZAVŘENA z důvodů karantény. Pokud vše proběhne podle předpokladů, otevřeme opět v pondělí 1. března 2021. Držme si palce, ať to všichni přežijeme co nejvíc v klidu. Veškeré info máte na emailu, pokud byste cokoli potřebovali, volejte, jsem tu pro vás. Kateřina
Masopust 21. 2. 2021 
Celý Masopust se velmi vydařil, všechny akce proběhly v hojném počtu a ve velkém stylu. Tak snad jsme alespoň takto přispěli k trochu lepší náladě a optimismu, protože všichni přece věříme, že bude zase líp. Jo a venku už je cítit JARO!! :-)
Sníh 12. 2. 2021 
Po mnoha letech zima jak má být a my si jí s dětmi řádně užíváme. Denně nás najdete na zahradě a kluzáků a řádění na sněhu si užíváme do sytosti. Příští týden to ještě zkombinujeme s karnevalem a přespávačkou a to teprve bude jízda :-)
Únor 5. 2. 2021 
První týden byl plný bláta a nevlídného počasí. Ale ani to nás nezastavilo, na kombinézách je to bohužel vidět, omlouváme se. Pomalu končíme také s konzultacemi, kdo by měl zájem, ještě nějaké termíny jsem přidala, ale moc už jich není. Tak neváhejte a napište se. Příští týden už bude ve znamení karnevalu a přípravy na něj.
zima 29. 1. 2021 
První dvanáctina roku 2021 je pryč a my se suneme do další. V únoru nás čekají nějaká divadla a hlavně 18. 2. karneval a noc ve škole. Tak snad naše plány vyjdou!
Dentální prevence 7. 10. 2020 
V pondělí 12. října budeme mít ve školce program pro velké děti zaměřený na správné čištění zubů. Prosíme, dejte dětem s sebou do školky kartáček v pouzdru!
Schůzka s paní logopedkou 7. 10. 2020 
Již ve čtvrtek se od 17:00 koná schůzka s paní logopedkou. Jste vítáni i s dětmi, hlídání je zajištěno :-)
Lektorované programy 5. 10. 2020 
Lektorované programy Dítě je dítě a Chameleon Leon nemůžou bohužel proběhnout v tomto týdnu. Náhradní termíny jsou 2.11. a 3.11., snad to vyjde na druhý pokus.
Sběr rostlinného oleje! 27. 8. 2020 
Přímo na dvorku máme k dispozici nádobu na sběr použitého rostlinného olej. (černá, označená popelnice). Stačí doma slévat olej do PET lahví a uzavřenou láhev vhodit do této popelnice. Chovejme se ekologicky a učme to i naše děti! Olej zanáší odpady a škodí kanalizacím i čističkám. Olej bez hranolek, párátek apod. může přinést kdokoliv, předem děkujeme!
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI