Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Červen 2 14. 6. 2024 
Projekt "Čím budu" nás hodně baví, jenom už nám dochází čas. Letošní školní rok se blíží ke konci. Nezapomeňte na příští týden, kdy máme ve čtvrtek "zahradní slavnost" s rozloučením s předškoláky, přijďte všichni, těšíme se na vás.
Červen 1 7. 6. 2024 
Oslava dne dětí se opravdu vydařila a u nás už skoro léto :-)
Květen 5 31. 5. 2024 
Nádherný týden, počasí navzdory. Ve středu měly velké děti velký zážitek, protože kdo z vás ví, co je v té synagoze u Anděla, okolo které jezdíte tramvají :-). Naše děti už to vědí a vy se jich zeptejte, protože to stálo za to a my MOC děkujeme rodičům Mariánky, že nám to umožnili. Kdybyste se chtěli zapojit do našeho projektu "povolání", ozvěte se, rádi vás navštívíme a rozšíříme dětem obzory. :-)
PF 2024 23. 12. 2023 
Mějte se krásně, užijte klidu, pohody, toho, že můžete být spolu a do roku 2024 vykročte tou správnou nohou. Která to je, necháváme na vás.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI