Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

POZOR 27. 5. 2023 
V pátek 7. 7. 2023 bude škola pro minimální zájem z vaší strany, UZAVŘENA. Jedná se o pátek po státních svátcích a tak předpokládáme, budete užívat dlouhého volna. Jinak je samozřejmě ostatní dny škola OTEVŘENÁ, až do 21.7., tedy do pátku před odjezdem na školkový tábor. Kdo jste se ještě nepřihlásil, udělejte tak prosím co nejdříve, ten barák je veliký, ale není nafukovací, tak ať nelitujete :-)
Škola v přírodě 27. 5. 2023 
Vše nachystáno, v neděli se na vás těšíme.
Škola v přírodě (ŠvP) 19. 5. 2023 
Ladíme poslední detaily, ptejte se, jsme tu pro vás.
Jaro v chladném kabátku 19. 5. 2023 
To letošní jaro je fakt chladné. Je zima, děti nastydlé, není se čemu divit. Ale prosím, pokud uznáte, že jsou děti nemocné a nemohou jít plavat, nechte si je doma. Takové byly od počátku podmínky kurzu. Ono nám to pak dělá komplikace, protože dětí ve školce zůstává moc, musíme posilovat služby atd. Díky, že to příště zvážíte.
Pomalu se blížíme 12. 5. 2023 
Pomalu se blížíme ke konci školního roku. Uteklo to tedy nějak rychle, ale je to tak. Sledujte všechny naše komunikační a informační kanály, ať vám nic neuteče, ještě toho plánujeme dost a dost.
Krátké týdny 5. 5. 2023 
Tento a příští týden jsou krátké a tak moc nestíháme, ale stalo se toho moc, však koukněte do fotogalerie. Jaro už je opravdu tady, všechno jsme vysázeli a doufáme, že už nic nezmrzne. Užijte si dlouhý víkend a nezapomeňte, v pondělí jdou velké děti na výlet (batohy s pitím a pláštěnkou nutné). Jenom upozorňuji: od pondělí máme ve školce na měsíc a to každý den naše dvě studentky Míšu a Andreu.
Čarodějnice 29. 4. 2023 
My si je užili, i počasí nám vyšlo, tak ať i u vás proběhne všechno tak jak má. A v pondělí najděte nějakou tu rozkvetlou třešni, ať učiníte tradicím zadost :-)
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI