Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Advent začal 2. 12. 2023 
Zima nás zasáhla plnou silou a je opravdu NÁDHERNÁ. O víkendu probíhá naše čertí stezka, první rodiny již prošly a prý dobré :-). Je celá pokrytá sněhem a ten umocňuje zážitek do nebeských výšin, respektive pekelných hlubin. Také proběhla vánoční dílna a byla KRÁSNÁ a my moc děkujeme všem, kdo si ji s námi prožili a užili. Bylo vás hodně a nás to neskutečně těší a protože za námi přišli i mnozí absolventi, byl to pro nás opravdový vánoční dárek a my moc moc děkujeme, to nás bude těšit ještě hodně dlouho.
Listopad 4 24. 11. 2023 
Ke konci týdne už začal padat sníh, tak asi opravdu začala zima a advent je vážně tady. VE STŘEDU nezapomeňte na adventní DÍLNU a v pátek nás čeká letošní poslední pohádka Honzy Hrubce, tak přijďte všichni, začínáme v 11. A taky začne v pátek již tradiční ČERTÍ STEZKA, tak si ji nenechte ujít. Všechny info budete mít v šatně na nástěnce, i na WA skupině a taky na facebooku.
Listopad 3 18. 11. 2023 
A je to tady. Vloudily se k nám, je jich plná školka, jsou všude... Vánoce. Ano, adventní čas už klepe na dveře. Tak si ho prožijme se vším, co k tomu patří.
DĚKUJEME 11. 11. 2023 
DĚKUJEME všem, kteří mohli a přišli nám pomoci uklidit naší skvělou a naprosto nepostradatelnou zahradu. Díky, byli jste jako vždy skvělí.
Listopad 1 4. 11. 2023 
Ani jsme se nenadáli a podzim udeřil plnou silou. Halloween a Dušičky jsme důstojně oslavili a řítíme se přes Martina a brigádu k adventu. ano, opravdu, advent je za dveřmi a tluče do nich už docela hlasitě :-). Tak prosím čtěte naše informační kanály, ať něco nezmeškáte a nejsou nějaké stesky.
Říjen 4 28. 10. 2023 
Chystáme se na oslavu Halloweenu a nebojte se, ani na Dušičky nezapomeneme. Ve středu nás čeká halloweenská diskotéka a ve čtvrtek po té půjdou starší děti na hřbitov zapálit svíčku.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI