Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Babí léto 19. 9. 2020 
Babí léto nás baví. Máme nové Tatry na písek a také vozíky teď frčí. Velkáči celý týden pracovali se školkovými pravidly, tak doufáme, že to bude mít žádoucí efekt. Malí už si postupně zvykají, maminek ubývá a my se dostáváme k vlastní práci s dětmi. Je to fajn :-)
Možnosti 13. 9. 2020 
V šatně se objevily letáky na několik akcí pro vás, pro rodiče. Jedná se o povídání s logopedem (nejenom povídání, ale i odpovědí na vaše konkrétní dotazy při úskalí výslovnosti) a druhé setkání se točí okolo možností použití aromaterapie v běžném životě rodiny. Hlaste se, protože počet míst je omezen.
Září 11. 9. 2020 
Září je krásné, velké štěstí pro nás. Všechno je pro nás jednodušší, nemusíme se tolik oblékat, můžeme trávit dny venku a vyhovuje nám to všem.
Začali jsme 4. 9. 2020 
A jsme opět na začátku. Nastoupily nové děti, z malých se stali velcí, z velkých se stali předškoláci a mrňátka si zvykají jaké to je být školkáč. První dny nebývají snadné, tak doma zvolněte a užívejte si vše v klidu a pohodě podzimních dní.
Začínáme 29. 8. 2020 
A je to tady zase, další školní rok před námi. Držme si palce, ať je lepší než ten zmatený uplynulý a v úterý 1. září se na vás moc těšíme.
Sběr rostlinného oleje! 27. 8. 2020 
Přímo na dvorku máme k dispozici nádobu na sběr použitého rostlinného olej. (černá, označená popelnice). Stačí doma slévat olej do PET lahví a uzavřenou láhev vhodit do této popelnice. Chovejme se ekologicky a učme to i naše děti! Olej zanáší odpady a škodí kanalizacím i čističkám. Olej bez hranolek, párátek apod. může přinést kdokoliv, předem děkujeme!
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI