Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Prázdninový týden 22. 2. 2020 
Nejdříve chřipka, teď prázdniny, tedy, kdy my se zase sejdeme v plném počtu? Doufáme, že už to bude příští týden a moc se na to těšíme. Jo a v pondělí konečně PLAVEME!
Karneval 14. 2. 2020 
Nakonec jsme se sešli v poměrně hojném počtu a defilé masek bylo bohaté, pestré a hlavně krásné. Koukněte na fotky, stojí za to. A najdete tam i fotky z celého veselého týdne. V pondělí NEPLAVEME (jarní prázdniny)!!!
Nemoc 7. 2. 2020 
Tedy to, co se dělo v naší školce tento týden jsem za svou praxi nikdy nezažila. Ve středu a ve čtvrtek nás nebylo ani 10!!! Jejda, jejda, tolik nemocných jsme opravdu nikdy neměli. Přejeme všem brzké uzdravení a doufáme, že bude příští týden lépe. Karneval i noc máme naplánovanou, nicméně, pokud by se situace razantně nezlepšila vše odložíme, aby se akce mohlo zúčastnit více dětí. I jídelníček nyní plánujeme po dnech, abychom to všechno ustáli. Všem držíme palce, ať už je lépe a hlavně zdravěji!!!
Brigáda a seminář 1. pomoci ( akce komunitního centra) 3. 11. 2019 
V sobotu 9. listopadu se bude konat od 9:00 na zahradě brigáda. Zazimujeme zahradu, pískoviště, truhlíky a nakonec upečeme na ohni buřty. Po brigádě od ca. 13:00 se bude konat ca. 2 hodinový seminář pro rodiče na téma " První pomoc dětem". Hlídání dětí v této době a oběd jsou zajištěny!
Sběr rostlinného oleje!!! 17. 9. 2019 
Od dnešního dne máme u školky k dispozici nádobu na sběr použitého rostlinného oleje! Stačí doma slévat olej do PET lahví a uzavřenou láhev vhodit do této popelnice. Chovejme se ekologicky a učme to i naše děti! Olej zanáší odpady a škodí kanalizacím i čističkám. Olej bez hranolků, párátek apod. může přinést kdokoliv, předem děkujeme!
Tábor- hotel Myslivna 15. 9. 2019 
Na tábor odjíždíme na závěr školního roku a to v sobotu 18.7.2020. Naposledy se tedy ve školce uvidíme se všemi v pátek 17.7.2020!
Plavání 15. 9. 2019 
Plavecký výcvik pro velké děti bude v tomto školním roce probíhat od 3.2.2020 a to vždy v pondělí od 9:15. Jezdit budeme do bazénu v Radlicích, čas odjezdu upřesníme. Počítejte s tím při plánování kroužků na druhé pololetí.
Kroužek in-line bruslení 31. 8. 2019 
Stejně jako na jaře, mohou děti navštěvovat kroužek in-line bruslení přímo ve školce. Začalo by se 2. čtvrtek v září (12.9.), v plánu je 6 lekcí. Pokud máte zájem, dejte co nejdříve vědět
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI