Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Říjen 30. 9. 2023 
Máme první měsíc za sebou, ani se to nezdá, jak to uteklo. Doufáme, že jste si užili svatováclavské volno, počasí bylo luxusní. Nezapomeňte, že ve středu se FOTÍME, začneme po ránu, fotit se bude celé dopoledne, společná fotka se udělá na závěr. Své případné požadavky sdělte prosím učitelkám ve školce (myslím pokyny k oblečení, sourozenecké, rodinné, či kamarádské focení, atd.) a ve čtvrtek nás čeká první letošní divadlo - Houbařská pohádka divadla Koloběžka (začínáme v 10:30).
Září, třetí týden 22. 9. 2023 
Týden, kdy bylo nádherné počasí a všechny naplánované akce jsme si náležitě užili, však koukněte do fotogalerie. :-) V pátek 29. 9. máme normálně OTEVŘENO.
Akce 16. 9. 2023 
Už nám to začíná doopravdy, velkáčům naskakuje jedna akce za druhou a ani třída mladších dětí nezůstává pozadu. Takže velkáči NEZAPOMENOU v pondělí a ve středu batůžek (pití, pláštěnka a případně MALIČKÁ ňamka), v úterý je čeká workshop na téma voda a konečně ve čtvrtek nás VŠECHNY čeká Eva se svými zvířátky. Máme se na co těšit.
Začali jsme 9. 9. 2023 
Začátek je za námi, byl klidnější, než jiné roky, přesto trochu zmatku se mu nevyhnulo, však ono si to sedne, nebojte se. Stihli jsme oslavit dvoje narozeniny, malé děti už vědí, jakou mají značku, kde co hledat, na koho se obrátit a hezky se sžíváme, velkáči si zase zvykají na nové pozice. ti starší na přdškoláctví, ti trochu mladší nato, že jsou velkáči. Prostě začátek školního roku jak má být a to i s parádním počasím.
VÍTÁME VÁS 3. 9. 2023 
Vítáme všechny po prázdninách a zítra se na vás těšíme v plné sestavě.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI