Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Plavání 27. 1. 2023 
POZOR, ve čtvrtek jdou přihlášené děti prvně plavat!!!!
Zima se nám vrátila 20. 1. 2023 
Sníh sice nenapadnul, ale zima je dost. Vy se pomalu vracíte po nemocích, někteří se do nich opět propadají a tak se to stává takovým letošním zimním kolotočem. Přejeme už jenom zdravé dny a moc prosím, PŘÍŠTÍ TÝDEN BYCHOM UKONČILI PŘIHLAŠOVÁNÍ NA HORY, takže, pokud se chcete ještě někdo přihlásit, učiňte tak co nejdříve, ať tedy konečně víme, jestli pojedeme, či nikoli. Díky a přeji hezký víkend.
Potvrzení k dani 13. 1. 2023 
Potvrzení o školkovném k dani z příjmu za rok 2022 máte všichni ve školce. Kdo aktuálně chodí najde ho v šatně v potrubní poště, kdo je již ve škole nebo jinde, může si kdykoli přijít, rádi vás uvidíme a potvrzení vám kdokoli a kdykoli vydá.
Nemoci, kam se podíváš 13. 1. 2023 
Nemoc, nemoc, nemoc. Když se uzdraví dítě, onemocní rodič, když to setřese rodič, onemocní druhé dítě a jedeme další kolo. Ach jo, už aby byl konec a vy jste byli všichni zdraví a v plné síle. Tak snad příští týden už bude líp, prosím.
2023 6. 1. 2023 
Začal další rok, jedeme dál. Tento týden jsme definitivně vymetli Vánoce a už se těšíme, co dalšího nám přinesou nové týdny. V šatně přibylo pár informací a je potřeba se na akce, kterých se chcete zúčastnit PŘIHLÁSIT. Takže až budete mít chvilku v šatně, vše si přečtěte a napište se, ať vám něco neuteče.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI