Zápis jako takový neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější. Přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoli, můžete zavolat, poslat zprávu či email, je to zcela na vás.

VAŠEHO PŘEDŠKOLÁKA VÝBORNĚ PŘIPRAVÍME NA VSTUP DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY!

Adaptace je přirozenou součástí našeho vzdělávacího programu, není ničím omezená a je zcela individuální a záleží pouze na dohodě rodič x škola.

Přijímáme do docházky děti s hendikepem. Těchto dětí prošlo školou již několik (ADHD, Aspergerův
syndrom, fyzické postižení…). Máme tedy již zkušenost s tím, jak tyto děti začlenit do dětské skupiny,
aby jejich pobyt ve škole byl bezproblémový a pro všechny co nejšťastnější. Je pro ně
vypracován individuální vzdělávací plán, s kterým pracujeme na tom, aby dosáhly
maxima svých schopností a plynule přešly do základní školy.

Škola spolupracuje s diabetologickým oddělením fakultní nemocnice Motol
a jsme připraveni přijmout děti s diabetem či s dietetickým omezením.

 

Leden jde do finále 22. 1. 2022 
Nedávno jme vymetali Vánoce a teď už se chystáme na druhé pololetí a začneme s velkými dětmi chodit plavat. Také chystáme karneval, noc ve školce, hory... Sledujte nás všude, kde to jde, ať o něco nepřijdete.
Leden a sněhuláci 14. 1. 2022 
Leden a sněhuláci, to by šlo dohromady, jenom to počasí fakt nespolupracuje. No nic, zvládneme to sami, jako ostatně vše :-)
Tříkrálový týden 7. 1. 2022 
Tento týden jsme se definitivně rozloučili s vánocemi a už se těšíme, co dobrého, zajímavého a skvělého nám rok 2022 přinese. Nezapomeňte, příští týden už je první divadlo. A také se prosím nahlaste na hory a na plavání.
Kalendář akcí 28. 8. 2021 
V sekci Kalendář akcí už máte nějaké školkové akce, ale také třeba kdy bude škola otevřená o Vánocích či letních prázdninám. Nakoukněte. A pro ty, co ještě neznají: když je ikonka Kalendář akcí červená, znamená to, že tam přibylo něco nového, co byste rozhodně měli vědět.
 
facebook Inspekční zpráva ČŠI